AGD

 

Firma MAWO powstała w 2002 roku.

Od paru lat to jedna z czołowych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją kosmetyków wielokolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych także artykułów higienicznych w całej Polsce oraz regionie - dolnośląskie m.in. w tych miastach: Wrocław, Dzierżoniów, Jelenia Góra, Legnica. Nasze kategorie produktów to: Biżuteria sztuczna, Stylizacja paznokcia, Pomadki do ust, Cienie do powiek, Kredki do oczu oraz ust, Pudry, Perfumy dla pań, Zapachy dla panów, Fluidy do twarzy, Tusze do rzęs, Róże na policzki, Błyszczyki do ust, Kremy także nawilżające balsamy, Akcesoria kosmetyczne, Artykuły do higieny, Kosmetyki do włosów.

Rzeczy oferowane przez naszą firmę cechują się niezwykle atrakcyjnymi cenami, nowoczesnym wyglądem oraz wysoką jakością. Przez monitorowanie najnowszych wyznaczników trendów, które obecnie pokazują się na rynku nieustająco wzbogacamy oferowany przez nas asortyment.

Nasi odbiorcy to hurtownie także sklepy z całej Polski oraz krajów sąsiadujących. Chwalą nasz profesjonalizm, bardzo szybką realizację zamówień, szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny.

Hurtownia kosmetyków w regionie - dolnośląskie.

Hurtownia kosmetyczna m.in. w tych miastach: Wrocław, Dzierżoniów, Jelenia Góra, Legnica.


Kontakt dla regionu - dolnośląskie.
Dział sprzedaży:
tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
fax. (22) 716-56-50

Czynne:
pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl