Blog - porady Polki

Obrus - ozdoba stołu i nie tylko

Obrus pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną stołu i samego wnętrza - ale także warto o tym pamiętać, że także funkcję ochronną.
Czytaj dalej
Zastosowanie naczyń jednorazowych

Naczynia jednorazowe są bezpieczną i tanią alternatywą dla tradycyjnej zastawy stołowej. Świetnie sprawdzają się na spotkaniach na świeżym powietrzu, grillu, firmowych evantach czy kinder party.
Czytaj dalej
Wielofunkcyjność pudełek ozdobnych

Pudełka ozdobne stają się coraz bardziej popularne. Nie można im odmówić wyjątkowego uroku, dzięki czemu sprawdzają się świetnie w aranżacji nowoczesnych wnętrz. Dostępność wzorów, kolorów, kształtów i rozmiarów pozwala na dowolne manipulowanie i komponowanie ozdobnych pudełek w kontekście dostępnej przestrzeni.
Czytaj dalej
Drobne AGD. Co wchodzi w jego skład?

Drobne AGD to wszelkie sprzęty wykorzystywane na co dzień w gospodarstwie domowym.  Mogą to być zarówno toster, mikser, blender, jak i żelazko, parownica czy odkurzacz, deski do krojenia, formy do pieczenia, noże i naczynia żaroodporne. Pojęcie jest na tyle szerokie, że łączy w sobie wszystko to, co ułatwia nam codzienne życie. Dystrybucją takiego sprzętu zajmuje się hurtownia AGD i chemii gospodarczej Polka.
Czytaj dalej
ABC urody

Każda kobieta lubi wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Kobiece piękno to nie tylko wnętrze, osobowość, ale również wygląd zewnętrzny. Pamiętajmy, że o naszą skórę musimy dbać zawsze, niezależnie od pogody i pory roku.
Czytaj dalej
Mop jako bezcenna pomoc w porządkach

Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek efektywne sprzątanie i czyszczenie powierzchni płaskich bez dobrego mopa. Właśnie ten sprzęt umożliwia błyskawiczne odświeżenie każdej posadzki. Sprawdza się także w sytuacjach awaryjnych, gdy coś niespodziewanie się rozleje i trzeba natychmiastowej interwencji. Prezentujemy przegląd najpopularniejszych rozwiązań w tym zakresie
Czytaj dalej
Chemia gospodarcza niezbędna w każdym domu

Środki czystości to elementarne wyposażenie każdego domu, a także przestrzeni biurowych. Utrzymanie należytego porządku to podstawa wpływająca na dobre samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu.
Czytaj dalej
Baterie alkaliczne a cynkowo-węglowe. Porównanie.

Obecnie na rynku dominują dwa rodzaje baterii: alkaliczne oraz cynkowo-węglowe. Znacząca różnica pomiędzy tymi rozwiązaniami występuje nie tylko w cenie, ale przede wszystkim w ich wydajności. W jakich urządzeniach lepiej sprawdzą się baterie alkaliczne, a w jakich cynkowo-węglowe? 
Czytaj dalej
Tanie kosmetyki – gdzie kupić?

W jaki sposób można wejść w posiadanie jakościowych kosmetyków za rozsądną cenę? Jak nie przepłacać za zawartość kobiecej kosmetyczki? Odpowiedź znajdziesz w artykule.
Czytaj dalej