Blog - porady Polki

Tanie kosmetyki – gdzie kupić?

W jaki sposób można wejść w posiadanie jakościowych kosmetyków za rozsądną cenę? Jak nie przepłacać za zawartość kobiecej kosmetyczki? Odpowiedź znajdziesz w artykule.
Czytaj dalej
Zalety ściereczek z mikrowłókna

Ściereczki oraz nakładki do mopów z mikrowłókna są nie tylko niezwykle skuteczne podczas czyszczenia, ale również trwałe, wytrzymałe i ekonomiczne. Poznaj inne ich zalety!
Czytaj dalej
Jaki odświeżacz powietrza zastosować w mieszkaniu?

W sklepach i hurtowniach z artykułami gospodarstwa domowego znajdziemy bardzo wiele preparatów przeznaczonych do odświeżania powietrza. Warto przekonać się, które z nich mogą przyczynić się do najlepszych rezultatów.
Czytaj dalej
Jak skutecznie myć różne rodzaje podłóg?

Dowiedz się, w jaki sposób skutecznie myć różne rodzaje podłóg w domach i mieszkaniach. Środki czystości i metody czyszczenia powinny...
Czytaj dalej
Jak czyścić drewniane akcesoria kuchenne?

Oto kilka sprawdzonych domowych sposobów na czyszczenie kuchennych akcesoriów drewnianych
Czytaj dalej
Akcesoria kuchenne

W sieci znajdziemy wiele różnych dodatków i akcesoriów kuchennych, które nie zrujnują naszego budżetu i na pewno z pewnością przydadzą się w każdym domu. Pojawia się jednak pytanie: jak spośród tak zróżnicowanej oferty wybrać te dodatki, które są nie tylko designerskie, ale również funkcjonalne i praktyczne?
Czytaj dalej
Idealne obrusy na stół w jadalni

Stół w jadalni powinien prezentować się schludnie i elegancko. Dzięki temu każdy rodzinny obiad zamieni się w wyjątkową ucztę. Dowiedz się, jak wybrać idealny obrus na stół w jadalni.
Czytaj dalej