AGD

Hurtownia agd i chemii gospodarczej Polka24

O firmie

Hurtownia artykułów gospodarstwa domowego i chemii gospodarczej POLKA od 2002 roku prowadzi sprzedaż dobrej jakości polskich produktów w konkurencyjnych cenach.

Obecnie jesteśmy jednym z największych w kraju dystrybutorów polskich artykułów gospodarstwa domowego, chemii gospodarczej, kosmetyków kolorowych i perfum, posiadając w stałej ofercie ponad 12 tys. artykułów w ponad 50-ciu kategoriach.

Postawiliśmy na dystrybucję polskich produktów, tworząc Polską Grupę Producentów POLKA tak, aby w dobie super- i hipermarketów z zagranicznym kapitałem klienci mogli w łatwiejszy sposób dotrzeć do krajowych produktów wysokiej jakości, tym samym wspierać rozwój polskich firm, których działalność wzmacnia rodzimą gospodarkę.

W tym celu nawiązaliśmy współpracę z ponad setką polskich producentów, z których znacząca część przeznacza większość swojej produkcji na nasze potrzeby, w związku z czym staliśmy się dla nich strategicznym partnerem. Gwarantuje nam to pewność dostaw produktów po konkurencyjnych cenach, co przekłada się na niskie ceny oferowane naszym klientom.

Staramy się tak dobierać asortyment hurtowni, aby gwarantował naszym klientom szybką rotację zakupionych towarów a co za tym idzie wzrost obrotów i większe zyski.

Dzięki takiej strategii staliśmy się cenionym dostawcą dla ponad 4000 sklepów oraz hurtowni z całej Polski i to grono klientów stale się powiększa.

Klienci doceniają nas jako partnera handlowego ze względu na ekspresową realizację zamówień, szeroki asortyment produktów, niskie ceny i profesjonalną obsługę. 

Zapraszamy do zakupów!

POLKA

Polska Grupa Producentów AGD

Dział Sprzedaży

kom. 605 607 354

tel. (63) 243 71 60

fax. (63) 243 71 60

e-mail: hurtownia@polka24.pl

e-mail: sklep@polka24.pl