Brak produktów
Nowości
Promocje
Dzięki swemu kształtowi może być używany do małych nakrętek (od ok 6 cm do ok 8 cm)Dodatkowo otwieracz do butelek.
Otwieracz do konserw, kapsli, puszek.Unikalny kształt pozwala otworzyć butelkę kapslowaną, konserwę, cienką końcówką puszkę z zawleczką.
Praktyczny kieszonkowy otwieracz do kapsli z łyżką do butów.Wykonany z metalu pokrytego powłoką polimerową. Wymiary: długość: 7,2cm szerokość: 4cm
Materiał wykonania: stal chromowana, tworzywo sztuczne PP.Butelkę z napojem otwieramy i zamykamy kiedy tylko chcemy.
Wykonany ze stali, bardzo wytrzymały.Dzięki niemu bez problemu otworzymy każdą puszkę, konserwę i butelkę z kapslem
Otwieracz do butelek w kształcie hebla, strugu. Wykonany z drewna bukowego i stali nierdzewnej.
Materiał wykonania: stal, powłoka polimerowa
Wykonany ze stali, bardzo wytrzymały.Dzięki niemu bez problemu otworzymy każdą puszkę, konserwę i butelkę z kapslem.
Stylowo otwieraj butelki z piwem dzięki DUKA BAR - prawdziwemu mistrzowi elegancji i funkcjonalności. Ta lekka konstrukcja to idealny towarzysz Twoich codziennych chwil i łatwo się przechowuje, aby zawsze mieć go pod ręką.
Otwieracz do puszek i konserw, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Bardzo wytrzymały. Posiada antypoślizgowe uchwyty pokryte powłoką soft touch. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni. Dzięki niemu bez problemu otworzymy każdą puszkę, konserwę.
Dziadek do orzechów wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Bardzo wytrzymały. Posiada antypoślizgowe uchwyty pokryte powłoką soft touch. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni. Dzięki niemu bez problemu z łatwością rozłupiemy różne rodzaje orzechów niezależnie od ich rozmiaru czy twardości.
Korkosiąg wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Korpus został pokryty przyjemną w dotyku powłoką soft touch. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni. Dzięki niemu bez problemu otworzymy każdą bytelkę wina.
Otwieracz do konserw, kapsli, puszek 3 w 1.Materiał wykonania: stal, powłoka niklowa.Unikalny kształt pozwala otworzyć butelkę kapslowaną, konserwę, cienką końcówką puszkę z zawleczką.
Praktyczny kieszonkowy otwieracz do kapsli.Wykonany z metalu pokrytego powłoką polimerową.
Uniwersalny otwieracz do słoików z gumką typu weck.Materiał wykonania - stal niklowana.
Materiał wykonania: stal, powłoka polimerowa
Dzięki swemu kształtowi może być używany do małych nakrętek (od ok 6 cm do ok 8 cm) Dodatkowo otwieracz do butelek kapslowych i zakręcanych.
Otwieracz do puszek i konserw, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Bardzo wytrzymały. Posiada antypoślizgowe uchwyty. Niezbędne narzędzie w każdej kuchni. Dzięki niemu bez problemu otworzymy każdą puszkę, konserwę i butelkę z kapslem.
Bez wysiłku otworzysz butelkę wybranego wina w krótkim czasie. Łatwy w obsłudze i chroni korek przed uszkodzeniem podczas wyciągania. Produkty wykonane są z trwałego i higienicznego stopu stali nierdzewnej. Ramiona tego modelu wykonane są z czarnego, miękkiego w dotyku tworzywa sztucznego.
Otwieracz wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwały i odporny na korozję. Ogumienie na uchwytach zapewnia dobrą przyczepność dłoni podczas odkręcania, co ułatwia proces otwierania butelek. Ponadto, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi, otwieracz będzie doskonałym uzupełnieniem winiarskiego wyposażenia.
Otwieracz niezastąpione narzędzie w każdym domu. W hurtowni artykułów gospodarstwa domowego polka24.pl oferujemy Państwu szeroką gamę otwieraczy. Znajdziecie tutaj zarówno otwieracze do konserw, do butelek, jak również metalowe otwieracze do weków. Otwieracze do butelek pojawiły się dopiero w XIX wieku. Pierwszy opatentował Alfred Louis Bernardin w 1893 roku. Rok później podobny otwieracz ręczny opatentował William Painter. Ten ostatni wynalazł również koronowe zamknięcia na butelki (zwane potocznie kapslami). W tym samym wieku Robert Yeats opatentował otwieracz do konserw.