AGD

Obrusy, Bieżniki, Podkładki i Ceraty na stół 

na stronę.
Pokazuje 1 - 100 z 354 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 354 elementów

Obrusy na stół, dekoracyjne serwetki i bieżniki

Obrusy na stół, dekoracyjne serwetki i bieżniki powinny towarzyszyć nam nie tylko od święta. Te niewielkie akcesoria w prosty i szybki sposób nadadzą każdemu spotkaniu przy wspólnym stole wyjątkowego charakteru. Poza tym, warto pamiętać, że poprzez odpowiednio udekorowany stół wyrażamy swój szacunek dla zaproszonych gości.

Jeśli uważasz, że Twój stół sam w sobie prezentuje się świetnie i nie chcesz zakrywać go obrusem, postaw na sam bieżnik. Z pewnością ten element podniesie uroczysty charakter spotkania, a także będzie świetną dekoracją. Dzięki temu zachowasz elegancki i zawsze modny minimalizm.

Hurtownia obrusów i akcesoriów kuchennych Polka24 oferuje klasyczne, eleganckie bieżniki, obrusy na stół i serwetki od polskich producentów. W jednej paczce znajduje się od 3 do nawet 9 różnych wzorów oraz dwa warianty kolorystyczne.

Do zakupów zapraszamy właścicieli sklepów z dekoracjami czy artykułami gospodarstwa domowego, restauracje, hotele, a także klientów indywidualnych, którzy chcą zaopatrzyć się w elementy nakrycia stołu w większej ilości i w niskiej cenie.