AGD

AGD Spożywcze 

na stronę.
Pokazuje 1 - 100 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 102 elementów

Akcesoria kuchenne do bezpośredniego kontaktu z żywnością


Akcesoria kuchenne do bezpośredniego kontaktu z żywnością potrzebne są w każdym domu ze względu na swoją uniwersalność. Przydadzą się do przygotowywania i odpowiedniego przechowywania potraw, ale nie tylko!

Zastosowania folii aluminiowej


Idealnym przykładem uniwersalności proponowanych akcesoriów kuchennych jest doskonale znana folia aluminiowa. Za jej pomocą można między innymi naostrzyć nożyczki – w tym celu wystarczy pociąć kilka arkuszy folii i… gotowe!
Folia przyda się również miłośnikom grillowania. Żeby szybko i łatwo wyczyścić ruszt, należy zwinąć kawałek folii i pocierać nim zabrudzone miejsca.
Ostatnie zastosowanie ucieszy najbardziej pasjonatów domowych wypieków. Jeśli chcecie zaskoczyć swoich gości i upiec ciasto w oryginalnej formie, nie musicie wcale szukać jej w specjalnych sklepach i wydawać dużo pieniędzy. Z pomocą znowu przychodzi folia aluminiowa – wystarczy kilka jej warstw i niewielkie zdolności manualne, aby samodzielnie stworzyć formę do ciasta np. w kształcie serca.

Wygoda i bezpieczeństwo


Oferowane w naszej hurtowni gospodarstwa domowego akcesoria są bezpieczne w użyciu. Zostały wykonane zgodnie z restrykcyjnymi normami, które dopuszczają je do bezpośredniego kontaktu z żywnością.


Na Polka24.pl znajdziecie także inne akcesoria kuchenne w niskich cenach – czajniki, drewniane gadżety, czy trwałe naczynia do kuchni polskich producentów.