AGD

 

Firma MAWO została założona w 2002 r.

Od paru lat to jedna z czołowych w Polsce firm zajmujących się sprzedażą różnych kosmetyków kolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych i artykułów do higieny w całej Polsce oraz regionie - zachodniopomorskie hurtownia kosmetyków Szczecin.

Główne kategorie produktów to: Biżuteria sztuczna, paznokcia, Kredki do oczu także ust, Pomadki do ust, Tusze do rzęs, Cienie do powiek, Pudry, Zapachy dla kobiet, Zapachy dla mężczyzn, Podkłady do twarzy, Róże na policzki, Błyszczyki do ust, Kremy również balsamy, Różne akcesoria kosmetyczne, Artykuły higieniczne, Kosmetyki do włosów.

Produkty sprzedawane przez naszą firmę cechują się nadzwyczaj konkurencyjnymi cenami, nowoczesnym wyglądem także dużą jakością.

Przez śledzenie najnowszych wyznaczników trendów, jakie to obecnie pojawiają się na rynku nieustająco wzbogacamy oferowany przez nas asortyment.

Nasi odbiorcy to hurtownie i detaliści z całej Polski oraz innych krajów sąsiednich. Doceniają nasz profesjonalizm, szybką realizację zamówień, szeroki wybór produktów także konkurencyjne ceny.

Hurtownia kosmetyków w regionie - zachodniopomorskie
Hurtownia kosmetyczna Szczecin

Kontakt dla regionu - zachodniopomorskie
Dział sprzedaży: tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
tel. (22) 716-56-50

Czynne:
pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl