AGD

 

Firma MAWO została założona w 2002 roku.

Od kilku lat to jedna z głównych w Polsce firm zajmujących się dystrybucją świetnych kosmetyków kolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych dodatkowo rzeczy do higieny w całej Polsce także regionie - świętokrzyskie m.in. w tych miastach: Kielce.

Główne nasze kategorie produktów to:
Biżuteria sztuczna, Stylizacja paznokcia, Pomadki do ust, Tusze do rzęs, Cienie do powiek, Pudry, Kredki do oczu również ust, Zapachy dla pań, Zapachy dla panów, Fluidy do twarzy, Róże na policzki, Błyszczyki do ust, Kremy również nawilżające balsamy, Akcesoria kosmetyczne, Artykuły do higieny, Kosmetyki do włosów.

Produkty sprzedawane przez naszą firmę cechują się niesłychanie atrakcyjnymi cenami, innowacyjnym wyglądem również wysoką jakością.

Przez śledzenie najnowszych wyznaczników trendów, jakie obecnie pokazują się na rynku cały czas wzbogacamy oferowany przez nas asortyment.

Nasi odbiorcy to hurtownie dodatkowo detaliści z całej Polski oraz krajów sąsiednich. Chwalą nasz profesjonalizm, bardzo szybką realizację zamówień, duży wybór produktów także niskie ceny.

Hurtownia kosmetyków w regionie - świętokrzyskie
Hurtownia kosmetyczna Kielce

Kontakt dla regionu - świętokrzyskie
Dział sprzedaży: tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
faks. (22) 716-56-50

Czynne: pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl