AGD

 

Firma MAWO rozpoczęła działalność w 2002 roku.

Od paru lat to jedna spośród głównych w kraju firm zajmujących się dystrybucją biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych, świetnych kosmetyków wielokolorowych, a także artykułów do higieny w całym kraju dodatkowo regionie - śląskie m.in. w tych miastach: Katowice, Bielsko Biała, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze.

Nasz asortyment produktów to: Biżuteria sztuczna, paznokcia, Kredki do oczu także ust, Szminki do ust, Tusze do rzęs, Cienie do powiek, Róże na policzki, Pudry, Zapachy dla panów, Zapachy dla kobiet, Podkłady do twarzy, Błyszczyki do ust, Kremy także nawilżające balsamy, Różne akcesoria kosmetyczne, Artykuły higieniczne, Kosmetyki do włosów.

Rzeczy dystrybuowane przez naszą firmę cechują się nadzwyczaj niskimi cenami, modnym wyglądem także dużą jakością.

Poprzez śledzenie nowych trendów, które aktualnie pokazują się na rynku nieustająco wzbogacamy oferowany przez nas asortyment.

Nasi odbiorcy to hurtownie także detaliści z całej Polski i krajów sąsiednich. Chwalą nasz profesjonalizm, bardzo szybką realizację zamówień, szeroki asortyment produktów i konkurencyjne ceny.

Hurtownia kosmetyków w regionie - śląskie
Hurtownia kosmetyczna m.in. w tych miastach: Katowice, Bielsko Biała, Bytom, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze.

Kontakt dla regionu - śląskie
Dział sprzedaży:
tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
faks. (22) 716-56-50

Czynne:
pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl