AGD

 

Firma MAWO została założona w 2002 r.
Od kilku lat to jedna z największych w kraju firm zajmujących się dystrybucją wspaniałych kosmetyków wielokolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych również artykułów higienicznych w całej Polsce dodatkowo regionie - podkarpackie
m.in. w tych miastach: Rzeszów, Krosno.

Nasze kategorie produktów to:
Biżuteria sztuczna, Stylizacja paznokcia, Kredki do oczu również ust, Pomadki do ust, Błyszczyki do ust,Tusze do rzęs, Cienie do powiek, Pudry, Perfumy dla pań, Zapachy dla mężczyzn, Podkłady do twarzy, Róże na policzki, Kremy oraz nawilżające balsamy, Akcesoria kosmetyczne, Artykuły higieniczne, Kosmetyki do włosów.

Produkty oferowane przez naszą firmę wyróżniają się bardzo atrakcyjnymi cenami, modnym wyglądem również wysoką jakością. Poprzez monitorowanie nowych trendów, jakie aktualnie pokazują się na rynku cały czas wzbogacamy oferowany przez nas asortyment.

Nasi odbiorcy to hurtownie również sklepy z całej Polski i wszystkich krajów sąsiednich. Doceniają nasz profesjonalizm, bardzo szybką realizację zamówień, szeroki asortyment produktów i niskie ceny.
Hurtownia kosmetyków w regionie - podkarpackie

Hurtownia kosmetyczna m.in. w tych miastach: Rzeszów, Krosno.

Kontakt dla regionu - podkarpackie
Dział sprzedaży: tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281 fax. (22) 716-56-50

Czynne:
pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl