AGD

 

Nasza Firma MAWO została założona w 2002 r.

Od kilku lat to jedna spośród czołowych w Polsce firm zajmujących się sprzedażą wspaniałych kosmetyków kolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych również rzeczy higienicznych w całej Polsce oraz regionie - mazowieckie m.in. w tych miastach: Warszawa, Wólka Kosowska, Czosnów, Piaseczno, Płock, Radom, Siedlce, Ząbki.


Nasz asortyment produktów to: Biżuteria sztuczna, Stylizacja paznokcia, Kredki do oczu oraz ust, Szminki do ust, Cienie do powiek, Pudry, Błyszczyki do ust, Zapachy dla pań, Zapachy dla panów, Podkłady do twarzy, Róże na policzki, Tusze do rzęs, Kremy również balsamy, Akcesoria kosmetyczne, Artykuły do higieny, Kosmetyki do włosów.

Rzeczy sprzedawane przez naszą firmę cechują się bardzo konkurencyjnymi cenami, nowoczesnym wyglądem oraz dużą jakością. Przez monitorowanie nowych trendów, które to obecnie pojawiają się na rynku permanentnie wzbogacamy oferowany przez nas asortyment.

Nasi odbiorcy to hurtownie również detaliści z całego kraju dodatkowo krajów sąsiednich. Cenią nasz profesjonalizm, szybką realizację zamówień, szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny.

Hurtownia kosmetyków w regionie - woj. mazowieckie

Hurtownia kosmetyczna m.in. w tych miastach: Warszawa, Wólka Kosowska biżuteria, Czosnów, Piaseczno, Płock, Radom, Siedlce, Ząbki.


Kontakt dla regionu - mazowieckie

Dział sprzedaży:
tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
fax. (22) 716-56-50

Czynne:
pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl