AGD

Promocje

Zobacz wszystkie promocje

 

Nasza Firma MAWO rozpoczęła działalność w 2002 roku.

Od kilku lat to jedna z głównych w naszym kraju firm zajmujących się dystrybucją kosmetyków kolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych także rzeczy do higieny w całym kraju także regionie - małopolskie między innymi. w tych miastach: Kraków, Nowy Sącz,Tarnów.

Główne nasze kategorie produktów to: Stylizacja paznokci, Biżuteria sztuczna, Kredki do oczu także ust, Tusze do rzęs, Cienie do powiek, Pomadki do ust, Pudry, Zapachy dla pań, Zapachy dla mężczyzn, Fluidy do twarzy, Róże na policzki, Błyszczyki do ust, Kremy również balsamy, Akcesoria kosmetyczne, Artykuły do higieny, Kosmetyki do włosów.


Produkty dystrybuowane przez naszą firmę cechują się nadzwyczaj niskimi cenami, innowacyjnym wyglądem także bardzo dobrą jakością.

Poprzez śledzenie najnowszych trendów, jakie obecnie pojawiają się na rynku cały czas wzbogacamy oferowany przez nas asortyment. Nasi odbiorcy to hurtownie także detaliści z całej Polski oraz wszystkich krajów sąsiednich. Cenią nasz profesjonalizm, szybką realizację zamówień, szeroki wybór produktów i niskie ceny.

Hurtownia kosmetyków w regionie - woj. małopolskie
Hurtownia kosmetyczna między innymi w tych miastach: Kraków, Nowy Sącz, Tarnów.Kontakt dla regionu - małopolskie
Dział sprzedaży: tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
faks. (22) 716-56-50

Czynne: pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl