AGD

Promocje

Zobacz wszystkie promocje

 

Firma MAWO rozpoczęła działalność w 2002 roku.

Od kilku lat to jedna z największych w Polsce firm zajmujących się sprzedażą różnych kosmetyków różnokolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych oraz rzeczy do higieny w całej Polsce oraz regionie - łódzkie, między innymi. w takich miastach: Łódź, Kutno, Zgierz, Łowicz, Rzgów.

Nasz asortyment produktów to: Biżuteria sztuczna, Stylizacja paznokcia, Kredki do oczu także ust, Szminki do ust, Tusze do rzęs, Cienie do powiek, Pudry, Perfumy dla pań, Zapachy dla panów, Róże na policzki, Błyszczyki do ust, Podkłady do twarzy, Kremy także nawilżające balsamy, Różne akcesoria kosmetyczne, Artykuły do higieny, Kosmetyki do włosów.

Produkty sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się nadzwyczaj konkurencyjnymi cenami, innowacyjnym wyglądem także świetną jakością.
Przez monitorowanie najnowszych wyznaczników trendów, które to obecnie pojawiają się na rynku nieprzerwanie wzbogacamy oferowany przez nas asortyment. Nasi odbiorcy to hurtownie oraz detaliści z całego kraju dodatkowo krajów sąsiadujących.

Cenią nasz profesjonalizm, bardzo szybką realizację zamówień, duży asortyment produktów oraz konkurencyjne ceny.

Hurtownia kosmetyków w regionie - łódzkie
Hurtownia kosmetyczna między innymi w takich miastach: Łódź, Kutno, Zgierz, Łowicz, Rzgów.

Kontakt dla regionu - łódzkie
Dział sprzedaży: tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
faks. (22) 716-56-50

Czynne: pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00

email: sklep@mawo24.pl