AGD

Baleriny  

Nie ma żadnych produktów.

Baleriny – styl i wygoda

Modne i stylowe balerinki ostatnimi laty są krzykiem mody. Coraz częściej widać je na kobiecych stopach. Przydadzą się nie tylko w tańcu zawodowym, ale i w życiu codziennym. Przekonaj się, że Tobie też mogą przypaść do gustu. Kobiety chwalą je za wygodę, styl, minimalizm i klasę. W naszej ofercie znajdziesz różne kolory i rozmiary. Wybierz stylistykę specjalnie pod swoje gusta. Z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego. Bądź sobą i wyraź to.

Baleriny – polska jakość

Baleriny firmy Moraj to bawełniany cud świata. Bardzo wygodne i modne, wykonane z dużą starannością. Zastosowano wysoką jakość materiału. Ponad 65 % poliestru sprawia, że chodzi się w nich naprawdę przyjemnie. Nie wystają niepotrzebnie z obuwia, chronią ponadto przed otarciami stóp. Pięknie wyglądają na każdej stopie. Nieważne – nastolatka, studentka czy kobieta dojrzała znajdzie parę dla siebie. Warto.

Bardzo wygodne i modne baleriny Moraj. Nie wystają z obuwia. Chronią również przed otarciami stóp. Zastosowane materiały wysokiej jakości, które zapobiegają rozwojowi grzybów i bakterii. Duży wybór kolorów. Skład 35% bawełna, 65% poliester.