AGD

Rajstopy damskie polskie 

Nie ma żadnych produktów.

Hurtownia rajstop damskich Polka24


Hurtownia rajstop damskich Polka24 oferuje:

  • skarpetki pończochowe
  • podkolanówki tradycyjne, masujące, bezuciskowe i przeciwżylakowe
  • pończochy
  • rajstopy damskie w różnych kolorach, wzorach i grubościach.

To szczególnie rozbudowana oferta zaraz obok gadżetów kuchennych i polskich kosmetyków, które również warto sprawdzić!

Rajstopy damskie na każdą okazję


Często nie doceniamy tego, ile komfortu potrafią dać dobrze dobrane rajstopy i jak bardzo są przydatne, nawet w upalne dni.
Warto pamiętać, że damskie rajstopy powinny być zakładane na wszystkie oficjalne spotkania, ważne ceremonie oraz do pracy. Nawet jeśli w Twojej firmie nie obowiązuje oficjalny dress code, niepisaną zasadą jest, że przyjście do pracy w spódniczce lub sukience z nagimi nogami jest bardzo nieeleganckie.
Do podkolanówek czy pończoch raczej nikogo nie trzeba przekonywać – zawsze prezentują się kobieco i seksownie, dlatego warto mieć w domu choć jedną parę.

Zalety elastanu


Większość oferowanych wyrobów w naszej hurtowni rajstop opiera się na elastanie. Do zalet tego włókna należy duża rozciągliwość i elastyczność, dzięki czemu rajstopy idealnie dopasowują się do sylwetki. Dodatkowo elastan się nie elektryzuje, jest bardzo wytrzymały i wygodny.

Wyroby specjalistyczne


Wyroby specjalistyczne to relaksujące rajstopy i masujące podkolanówki. Pobudzają krążenie, zwiększają komfort, zmniejszają zmęczenie nóg, a dodatkowo wspomagają walkę z cellulitem i żylakami. Dostępne są w naszej hurtowni w bardzo korzystnych cenach!
Zachęcamy również do poznania oferty bielizny męskiej i skarpetek zdrowotnych.