AGD

Drewno AGD 

na stronę.
Pokazuje 101 - 200 z 300 elementów
Pokazuje 101 - 200 z 300 elementów

Hurtownia AGD drewnianego


Gadżety i akcesoria do kuchni

Hurtownia AGD drewnianego Polka24 zaprasza do poznania oferty wyjątkowych artykułów do kuchni wykonanych z naturalnego drewna bukowego!

Zalety drewnianych akcesoriów

Przede wszystkim drewno oznacza trwałość, solidność i odporność na uszkodzenia. Wybierając drobne AGD z drewna inwestujemy w przybory, które posłużą nam latami.

Dodatkowo nic nie jest w stanie zastąpić delikatnej drewnianej łyżki czy szpatułki w kontakcie z powłokami kuchennych naczyń, a w szczególności teflonu. Nie dość, że zdarty teflon oznacza ciągłe przypalanie dań i uciążliwe przyklejanie się jedzenia do jego powierzchni, to jeszcze może wydzielać szkodliwe dla organizmu substancje, które będziemy spożywać wraz z przygotowanym posiłkiem.

Drewniane akcesoria nie wydzielają żadnych zapachów czy szkodliwych substancji, przez co nie wpływają na smak jedzenia. Warto pamiętać też o tym, że drewno jest świetnym izolatorem, a więc akcesoria z niego wykonane nie będą się nagrzewać. To oznacza wysokie bezpieczeństwo ich użycia nawet przez niedoświadczonych w gotowaniu.

Oprócz tego drewno pięknie się prezentuje i prócz swej praktyczności – drewniane akcesoria będą z powodzeniem pełnić funkcję dekoracyjną.