Komplet talerzy na 6 osób ROMA gold VILLA ITALIA

KB746-K

Villa Italia

Nowy

Zestaw talerzy obiadowych z wyjątkowej kolekcji Roma Gold to prawdziwe dzieła sztuki wykonane z najwyższej klasy porcelany kostnej, charakteryzującej się subtelnym, mlecznym odcieniem bieli. Te naczynia wyróżniają się delikatnymi wzorami w formie koronki lub delikatnych krat, które lekko wypukają się na powierzchni talerzy. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 603 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 603 punktów zmieniając bon o wartości 12,06 zł.


603,51 zł netto

742,32 zł brutto

⭐Niezwykle gustownym akcentem są złote obwódki, które zostały starannie pomalowane ręcznie na obrzeżach tych naczyń, nadając im luksusowy charakter.

⭐Talerze obiadowe z kolekcji Roma Gold stanowią doskonałą oprawę dla wykwintnych dań. To nie tylko naczynia, to prawdziwe dzieła sztuki, które nadają wyjątkowego blasku każdej okazji. Zalecamy ich użycie na wystawnych przyjęciach, podczas rodzinnych uroczystości czy innych wyjątkowych okazji przy domowym stole.

⭐Porcelana użyta do produkcji tej kolekcji jest dostosowana do okazjonalnego mycia w zmywarce, jednak zalecamy utrzymanie temperatury poniżej 50°C oraz korzystanie z łagodnych środków myjących, aby zachować jej niezwykłą jakość i piękno na lata.

⭐Kiedy wybierasz zestaw talerzy obiadowych z kolekcji Roma Gold, wybierasz nie tylko praktyczność, ale także wyjątkową estetykę, która podkreśla Twoją wyjątkowość i dbałość o szczegóły. Teraz Twoje potrawy nabiorą jeszcze wytworniejszego smaku, a Twój stół zyska niepowtarzalny urok. Kolekcja Roma Gold to połączenie tradycji rzemiosła z luksusem, które nadaje elegancji każdemu posiłkowi.

✅materiał: porcelana kostna

✅kolor: biały, mleczny

✅ręcznie zdobione złotem

✅dla 6 osób

✅ilość elementów: 18

Inne produkty w tej samej kategorii