Patelnia do jajek i placków Kinghoff 20 cm

1806

Kinghoff

Nowy

Poznaj naszą wszechstronną głęboką patelnię z przykrywką i wkładką do smażenia czterech jajek sadzonych, która wniesie nowy wymiar do Twojej kuchni. Wykonana z wysokiej jakości aluminium i pokryta nieprzywieralną powłoką, ta patelnia gwarantuje łatwość gotowania i czyszczenia.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 51 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 51 punktów zmieniając bon o wartości 1,02 zł.


51,71 zł netto

63,60 zł brutto

Jej dno termiczne doskonale przewodzi ciepło, co zapewnia równomierne smażenie na wszystkich rodzajach kuchenek – elektrycznych, gazowych, szklanych, ceramiczno-halogenowych oraz indukcyjnych. Dzięki specjalnej wkładce, przygotowywanie perfekcyjnych jajek w koszulce staje się proste i szybkie. Możesz również używać patelni samodzielnie do smażenia innych potraw, co czyni ją niezwykle funkcjonalną i wszechstronną.

W zestawie znajdziesz cztery nieprzywieralne pojemniki do jajek o pojemności 56 ml każdy, które umożliwiają przygotowanie idealnych jajek sadzonych. Rozmiar patelni, 20 x 6 cm, jest idealny do codziennego użytku, a łatwość czyszczenia sprawia, że utrzymanie jej w doskonałym stanie jest proste i szybkie.

Wybierz naszą innowacyjną patelnię i ciesz się wygodą oraz różnorodnością, jaką oferuje w Twojej kuchni. To idealne narzędzie do tworzenia smacznych i zdrowych posiłków każdego dnia.

➡️ Patelnia głęboka z przykrywką i wkładką do jajek sadzonych KINGHOFF

  • Marka: Kinghoff
  • Szerokość: 20
  • Wysokość: 6
ProducentKinghoff

Inne produkty w tej samej kategorii