Garnek emaliowany wysoki - miętowy Łowicki 20 cmZobacz większe

Garnek emaliowany wysoki - miętowy Łowicki 20 cm

2-20ŁOWICKI

Elo-Pol

Nowy

Garnek emaliowany we wzór łowicki o średnicy 20 cm i pojemności 5 litrów to nie tylko praktyczne narzędzie kuchenne, ale także piękny element wyposażenia kuchni. Wykonany z wysokiej jakości emalii, ten garnek nie tylko gwarantuje trwałość, ale także estetyczny wygląd inspirowany tradycyjnym wzorem łowickim.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 40 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 40 punktów zmieniając bon o wartości 0,80 zł.


40,47 zł netto

49,78 zł brutto

⭐Łowicki wzór to barwne i bogate motywy, które nawiązują do polskiej tradycji ludowej. Dzięki tym zdobieniom garnek staje się nie tylko funkcjonalnym narzędziem do gotowania, ale również ozdobą kuchni, wprowadzającą do wnętrza nutę folkloru i lokalnej kultury.

⭐Garnek o średnicy 20 cm jest idealny do gotowania mniejszych ilości potraw, zapewniając jednocześnie równomierne rozprowadzenie ciepła dzięki swojej emaliowanej powłoce. Pojemność 5 litrów sprawia, że jest to doskonały wybór do przygotowywania zup, sosów czy dań jednogarnkowych dla niewielkiej liczby osób.

⭐Solidna konstrukcja, trwałe materiały i oryginalny wzór sprawiają, że ten garnek emaliowany doskonale łączy funkcjonalność z estetyką, tworząc niepowtarzalny element wyposażenia kuchni. 

⭐UWAGA:  II Gatunek 

⭐Smugi i przebarwienia, pęcherzyki przy uchwytach i wystających częściach naczyń, nierówno nałożona warstwa emalii, nierówno nałożona warstwa emalii.

⭐Wszystkie wymienione powyżej mankamenty nie wpływają na jakość i możliwości użytkowania naczyń, nie są ich wadami, a jedynie nieodłącznym elementem produktów wytwarzanych manualnie. Naczynie posiadające powyższe cechy są zawsze zakwalifikowane jako naczynia II gatunku i nie stanowią podstawy do reklamacji. 

    ✅Marka: Elo-Pol 

    ✅Kod: 2-20ŁOWICKI

    ✅Kolor: miętowy

    ✅Średnica: 20 cm

    ✅Wysokość: 17,5 cm

    ✅Pojemność użytkowa: 5 L

Inne produkty w tej samej kategorii