Promocja Polski produkt Zestaw do konkurowania twarzy Zobacz większe

Zestaw do konturowania twarzy PURE MINERAL CONTOUR

185

Revers

24 szt

7,5g

57,87 zł

Nowy

Wielofunkcyjny zestaw modelujący kontur twarzy, składający się z bronzera, różu do policzków oraz rozświetlacza, dzięki któremu niezwykle łatwo i profesjonalnie wykonasz perfekcyjny makijaż twarzy i wydobędziesz swoje naturalne piękno. Każdy z elementów zestawu może być nakładany samodzielnie oraz łączony ze sobą, dzięki czemu uzyskamy niepowtarzalny look na dzień oraz na wieczorowe wyjścia. 

Więcej szczegółów

Czekamy na dostawę tego produktu


Powiadom

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


72,97 zł netto

89,75 zł brutto

-30%

104,24 zł

Uwaga! W miejsce ilości wpisujemy ilości zbiorcze - 1 sztuka = 1 paletka (24 sztuki)

Bronzer – naturalna kolorystyka doskonale podkreśla rysy twarzy, rzeźbi i wysmukla. Bronzer nakładamy poniżej kości policzkowych, po zewnętrznej stronie nosa oraz na spodzie podbródka. W celu  podkreślenia rysów twarzy lub korekty wydatnego czoła, nanieś bronzer wzdłuż linii włosów, od skroni do skroni.

Róż – doskonale uwydatnia kości policzkowe, nadaje cerze świeży i promienny wygląd. Uśmiechnij się i aplikuj róż na policzki, nanoś kosmetyk pełnymi ruchami pędzla, zaczynając od środkowej części kości policzkowych, aż po skronie. Aby wyrzeźbić i wysmuklić optycznie twarz, róż nałóż również tuż poniżej kości policzkowych.

Rozświetlacz – rozświetla i podkreśla naturalne piękno. W celu wysmuklenia twarzy należy nanieść go wzdłuż pionowej linii nosa, aby dodać lekkości i świeżości makijażu rozświetlacz aplikuj powyżej kości policzkowych oraz na środkowym płacie czoła. Kosmetyk idealnie podkreśli spojrzenie - małym pędzelkiem stosuj symetrycznie na łuk brwiowy oraz na wewnętrzne kąciki oczu.

ProducentRevers
Kod produktu185
Ilość w zgrzewce24 szt
Waga7,5g
Cena za 100 g57,87 zł

Inne produkty w tej samej kategorii