AGD

 

Nasza Firma MAWO rozpoczęła działalność w 2002 r.

Od paru lat to jedna spośród czołowych w kraju firm zajmujących się dystrybucją kosmetyków kolorowych, biżuterii sztucznej, akcesoriów kosmetycznych oraz rzeczy higienicznych w całym kraju oraz regionie - lubuskie, między innymi. w tych miastach: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Nasz asortyment produktów to: Biżuteria sztuczna, Kredki do oczu także ust, Pomadki do ust, Tusze do rzęs, Cienie do powiek, Stylizacja paznokci, Pudry, Zapachy dla panów, Perfumy dla kobiet, Fluidy do twarzy, Róże na policzki, Błyszczyki do ust, Kremy oraz balsamy, Akcesoria kosmetyczne, Artykuły higieniczne, Kosmetyki do włosów.

Rzeczy dystrybuowane przez naszą firmę wyróżniają się niezwykle niskimi cenami, nowoczesnym wyglądem także świetną jakością. Przez śledzenie nowych wyznaczników trendów, które obecnie pokazują się na rynku bezustannie wzbogacamy oferowany przez nas asortyment.


Nasi odbiorcy to hurtownie oraz sklepy z całej Polski i różnych krajów sąsiednich. Doceniają nasz profesjonalizm, bardzo szybką realizację zamówień, duży asortyment produktów także niskie ceny.


Hurtownia kosmetyków w regionie - lubuskie.

Hurtownia kosmetyczna między innymi w tych miastach: Gorzów Wielkopolski Zielona Góra.Kontakt dla regionu - lubuskie.

Dział sprzedaży: tel. (22) 716-56-50
kom. 502-354-281
fax. (22) 716-56-50

Czynne: pon. - pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-13.00
email: sklep@mawo24.pl