AGD

Kremy do ciała i twarzy 

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Balsamy i kremy do ciała


W czasach, kiedy nasza skóra narażona jest na szkodliwe działanie zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, należy szczególnie o nią dbać. Z pomocą przychodzą kremy do twarzy i balsamy do ciała o bogatym składzie, które pielęgnują, odżywiają i chronią delikatną skórę całego ciała.
hurtowni drogeryjnej Polka24 oferujemy kremy z doskonale znanym wyciągiem z rumianku, z dodatkiem mleka, miodu, zielonego ogórka czy nagietka, ale nie tylko! Poszerzyliśmy ofertę o kosmetyki bogate w takie cenne składniki, jak:

  • żeń-szeń
  • kasztan
  • kozie mleko
  • śluz ślimaka
  • algi morskie.

Większość z wymienionych wyżej składników poznali i docenili szczególnie Azjaci. Najlepszym przykładem jest śluz ślimaka, który w kosmetykach koreańskich od kilku lat wiedzie prym. Czemu zawdzięcza swoją popularność?
Wyciąg ze śluzu ślimaka obfituje między innymi w allantoinę, znaną z niezwykle skutecznych właściwości regenerujących, kwasy AHA, które działają złuszczająco oraz elastynę i kolagen, które wpływają na jędrność, elastyczność i gładkość skóry. Dodatkowo krem ze śluzem ślimaka wspomaga gojenie się ran, blizn, oparzeń słonecznych, trądziku i rozstępów. Redukuje przebarwienia, opóźnia procesy starzenia się skóry. Potrafi nawet zmniejszyć podatność na alergie.
Polka24 proponuje hurt kosmetyków – nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli sklepów i drogerii. Dodatkowo jesteśmy hurtownią perfum dla kobiet i mężczyzn, w której oferujemy nowoczesne kompozycje zapachowe.
Zapraszamy!